• 1. ПП ДРОМ
    • 1. Мирослав Михайлов Александров
  • 2. ПП Движение за радикална промяна Българската пролет
    • 1. Ваня Любомирова Колева
    • 2. Лазар Любенов Бонгурев
    • 3. Митко Минков Гълъбов
    • 4. Анелия Николова Камбурова
    • 5. Калина Георгиева Драганова
    • 6. Йонита Стефанова Колева
    • 7. Ваня Маркова Димитрова
    • 8. Пенка Христова Георгиева
  • 3. Политическа партия Движение Напред България
    • 1. Васил Любенов Василев
    • 2. Генади Тодоров Лилов
  • 4. Нова Република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска демократична общност
    • 1. Людмила Николаева Илиева
    • 2. Ивелин Стоянов Стоянов
    • 3. Борил Йорданов Децов
    • 4. Иван Тодоров Събев
    • 5. Илиян Веселинов Илиев
  • 5. КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)
    • 1. Димитър Александров Митев
    • 2. Румяна Станчева Стоянова
    • 3. Георги Асенов Чумпалов
    • 4. Асен Ангелов Симеонов
    • 5. Поля Милчева Герасимова
    • 6. Ева Антраник Папазян
    • 7. Стоилка Николова Ташева
  • 6. ВОЛЯ
    • 1. Стефан Луков Августинов
    • 2. Трифон Христов Трифонов
    • 3. Мария Йорданова Митева
    • 4. Дамян Николаев Пенчев
    • 5. Кристиян Руменов Господинов
  • 7. ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ
    • 1. Добромир Миленов Добрев
  • 8. Коалиция АБВ – Движение 21
    • 1. Пламен Марков Марков
    • 2. Драгомир Иванов Николов
    • 3. Стела Ганчева Антонова
    • 4. Богомир Иванов Богомиров
    • 5. Любомир Цветанов Йорданов
    • 6. Добри Димов Христов
    • 7. Христо Кирилов Димитров
    • 8. Александър Денчев Денев
  • 9. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Четин Хюсеин Казак
    • 2. Ердоан Мехмед Узунов
    • 3. Ибрахим Селахаттин Акай
    • 4. Кенан Фариев Селимов
    • 5. Керим Исмаил Ибрям
    • 6. Бахтияр Нури Али
    • 7. Деян Събев Башев
    • 8. Шефкат Рамадан Исин
  • 10. БСП за БЪЛГАРИЯ
    • 1. Кирил Николаев Добрев
    • 2. Кристина Максимова Сидорова
    • 3. Станимир Косев Стойчев
    • 4. Весислава Иванова Александрова-Иванова
    • 5. Трифон Руенов Панчев
    • 6. Първан Пламенов Димитров
    • 7. Петинка Василева Михайлова
    • 8. Пенка Иванова Петрова
  • 11. ПП ГЕРБ
    • 1. Томислав Пейков Дончев
    • 2. Николай Цветанов Сираков
    • 3. Иглика Иванова Иванова-Събева
    • 4. Мария Николаева Пенева
    • 5. Добромир Проданов Проданов
    • 6. Мирела Красимирова Ганчева
    • 7. Ива Димитрова Константинова-Йорданова
    • 8. Константин Тихомиров Брънеков
  • 12. партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Христо Николов Христов
    • 2. Любомир Стефанов Василев
    • 3. Стефан Янков Енчев
    • 4. Радослав Стоянов Недялков
  • 13. Обединение ДОСТ
    • 1. Танер Неджиб Юзеир
    • 2. Александър Орлинов Сербезов
    • 3. Танер Исметов Ходжев
  • 14. ПП Възраждане
    • 1. Петко Бориславов Ганчев
    • 2. Йордан Георгиев Николов
  • 16. КП ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ (Зелените, ДЕОС)
    • 1. Александър Кръстинов Македонски
    • 2. Свилен Георгиев Ноев
    • 3. Петър Пламенов Кърджилов
    • 4. Деян Василев Мотов
  • 17. ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
    • 1. Борис Вангелов Борисов
    • 2. Росен Иванов Цветков
    • 3. Владко Серафимов Борисов
    • 4. Силвия Кръстева Кръстева
    • 5. Радостина Христова Христова
    • 6. Апостол Тотев Матев
    • 7. Ангел Чавдаров Джамбазки
  • 18. КОЙ – Българската левица и Зелена партия
    • 1. Румяна Ганчева Колева
    • 2. Ружка Велчева Василева
    • 3. Максим Генов Велков
  • 19. ПП НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
    • 1. Мария Атанасова Цветкова
    • 2. Зарка Дончева Маринова
    • 3. Величка Иванова Ковачева
    • 4. Мая Симеонова Иванова
  • 20. БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
    • 1. Радослав Петров Петров
    • 2. Красимира Иванова Байчева
    • 3. Петко Илиев Маринов
    • 4. Николай Иванов Николов
  • 21. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Жаклин Ваклуш Толева
    • 2. Йордан Иванов Камбуров
    • 3. Веселин Димитров Данчев
    • 4. Илиян Георгиев Георгиев
    • 5. Славчо Чавдаров Василев
    • 6. Невян Иванов Иванов
    • 7. Корнелия Петрова Мотова

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 113-НС / 28.03.2017

    относно: определяне на членове на РИК – Габрово за предаване в ТЗ на ГД „ГРАО“ – гр.Габрово за проверка на избирателните списъци за изборен район 07 – Габровски, с които е проведено гласуването в изборите за народни представители на 26.03.2017г.

  • № 112-НС / 27.03.2017

    относно: Приемане и проверка на протокол на СИК 072900047

  • № 111-НС / 27.03.2017

    относно: Приемане и проверка на протокол на СИК 070500084.

всички решения